Mili Goście,

Serdecznie witam w naszych apartamentach w Ustce.

Jestem pewna, że spędzicie Państwo u nas piękny urlop.

Aby również goście przyjeżdżający po Was miło wspominali pobyt w tym apartamencie nad morzem, będę Państwu wdzięczna za przestrzeganie kilku zasad:

1.      W naszych apartamentach nie akceptujemy zwierząt.

2.      Proszę o zrezygnowanie z palenia papierosów w apartamencie (poza balkonem). Następni Goście mogą być niepalący.

3.      Stanowczo prosimy o nie przyrządzanie „intensywnie pachnących” posiłków (np. smażenie ryb lub naleśników). Własne zapachy łatwo się znosi. Cudze – trudniej.

4.      Proszę o zamykanie okien przed opuszczeniem mieszkania (szczególnie połaciowych okien dachowych).  Pogoda nad morzem zmienia się bardzo szybko, a niespodziewany deszcz może zniszczyć ściany i podłogi.

5.      Proszę o zwrócenie uwagi na powierzchnie lakierowane mebli. Nie należy ich czyścić środkami zawierającymi alkohol ( np. płyn do szyb).

6.      Proszę o podlewanie kwiatów.  Ich zadaniem jest uprzyjemnienie Państwu pobytu. Będzie tak wówczas, gdy kwiaty będą ładne.

7.      W Apartamencie „Przystań” znajdują się strome schody. Konstrukcja ich poręczy odbiega od przepisów stwarzając potencjalne zagrożenie, szczególnie dla małych dzieci. Wynajmując ten apartament akceptujecie Państwo ten stan i zrzekacie się roszczeń z tytułu ewentualnych wypadków.

8.      Najczęściej nie pobieram kaucji ufając, że w przypadku zniszczeń nasi mili Goście poinformują nas o tym i wyrównają szkody.

 

Ż y c z ę  P a ń s t w u  m i ł e g o  w y p o c z y n k u.

 

Bogusia Dziuba